UPM1J150MED1TD
MFR.Part #
UPM1J150MED1TD
JLCPCB Part #
C1590627
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 15uF 185mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS