UPM1J120MDD1TD
MFR.Part #
UPM1J120MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584248
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 12uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 63V 72mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS