UPM1H820MPD1TD
MFR.Part #
UPM1H820MPD1TD
JLCPCB Part #
C1585213
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 170mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 320mA@120Hz 50V 82uF 8mm ±20% Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS