UPM1H390MED
MFR.Part #
UPM1H390MED
JLCPCB Part #
C1669516
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 150mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 360mΩ 39uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS