UPM1H2R2MDD1TD
MFR.Part #
UPM1H2R2MDD1TD
JLCPCB Part #
C1588488
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 27mA@120Hz 50V 5mm 5Ω ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS