UPM1H270MED
MFR.Part #
UPM1H270MED
JLCPCB Part #
C250947
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 115mA@120Hz 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 27uF 50V 530mΩ@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS