UPM1H180MDD1TD
MFR.Part #
UPM1H180MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580636
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 18uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 50V 5mm 79mA@120Hz 800mΩ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS