UPM1H122MHD
MFR.Part #
UPM1H122MHD
JLCPCB Part #
C1586615
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 16mm 2.04A@120Hz 28mΩ 35.5mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS