UPM1H100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1H100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1669381
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.4Ω 10uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 50V 57mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS