UPM1E560MED
MFR.Part #
UPM1E560MED
JLCPCB Part #
C1651132
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 440mΩ 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS