UPM1E472MHD
MFR.Part #
UPM1E472MHD
JLCPCB Part #
C1668261
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 18mΩ 2.97A@120Hz 25V 40mm 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS