UPM1E151MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1E151MPD1TD
JLCPCB Part #
C1580634
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 150uF 160mΩ 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 320mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS