UPM1C820MED1TD
MFR.Part #
UPM1C820MED1TD
JLCPCB Part #
C5111727
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 155mA@120Hz 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 82uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS