UPM1C271MPD1TD
MFR.Part #
UPM1C271MPD1TD
JLCPCB Part #
C1590646
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 140mΩ 15mm 16V 270uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 410mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS