UPM1C221MPD1TD
MFR.Part #
UPM1C221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584149
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 160mΩ 16V 220uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 335mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS