UPM1A820MDD
MFR.Part #
UPM1A820MDD
JLCPCB Part #
C1650989
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 175mA@10kHz 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 82uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS