UPM1A681MPD6TD
MFR.Part #
UPM1A681MPD6TD
JLCPCB Part #
C1589718
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 680uF 685mA@120Hz 8mm 90mΩ ±20% Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS