UPM1A181MED
MFR.Part #
UPM1A181MED
JLCPCB Part #
C1583136
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 180uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 290mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS