UPM1A151MED1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1A151MED1TD
JLCPCB Part #
C1582472
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 150uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 265mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS