UPM0J151MED1TD
MFR.Part #
UPM0J151MED1TD
JLCPCB Part #
C1584242
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 150uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 225mA@10kHz 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS