UPM0J122MPD1TD
MFR.Part #
UPM0J122MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582863
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 1200uF 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 65mΩ 930mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS