UPM0J102MPD
MFR.Part #
UPM0J102MPD
JLCPCB Part #
C1583659
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 950mA@10kHz ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS