UPM0J102MHD6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM0J102MHD6
JLCPCB Part #
C1498421
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 15mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 770mA@120Hz 85mΩ ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS