UPJ2W100MHD1TN
MFR.Part #
UPJ2W100MHD1TN
JLCPCB Part #
C1585236
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 144mA@10kHz 16mm 25mm 450V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS