UPJ2A6R8MED
MFR.Part #
UPJ2A6R8MED
JLCPCB Part #
C1582695
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 6.8uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS