UPJ2A101MHD6TN
MFR.Part #
UPJ2A101MHD6TN
JLCPCB Part #
C1651065
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 15mm 16mm 170mΩ 475mA@120Hz 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS