UPJ1V821MHD6TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1V821MHD6TN
JLCPCB Part #
C1589637
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.37A@120Hz 15mm 18mm 35V 5000hrs@105℃ 60mΩ 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS