UPJ1V270MDD1TD
MFR.Part #
UPJ1V270MDD1TD
JLCPCB Part #
C1669117
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 27uF 35V 5mm 99mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS