UPJ1V121MPD6TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1V121MPD6TD
JLCPCB Part #
C1582266
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 120uF 240mΩ 3000hrs@105℃ 35V 375mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS