UPJ1K681MHD6
MFR.Part #
UPJ1K681MHD6
JLCPCB Part #
C1585660
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.56A@10kHz 18mm 31.5mm 5000hrs@105℃ 680uF 7.5mm 80V ±20% Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS