UPJ1K151MHD6
MFR.Part #
UPJ1K151MHD6
JLCPCB Part #
C1598682
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 15mm 16mm 180mΩ 484mA@120Hz 5000hrs@105℃ 7.5mm 80V ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS