UPJ1K121MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1K121MHD6TN
JLCPCB Part #
C1589123
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 120uF 15mm 16mm 444mA@120Hz 5000hrs@105℃ 7.5mm 80V ±20% Plugin,D16xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS