UPJ1J560MPD1TA
MFR.Part #
UPJ1J560MPD1TA
JLCPCB Part #
C1593685
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 450mA@10kHz 56uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS