UPJ1J470MPD
MFR.Part #
UPJ1J470MPD
JLCPCB Part #
C1582167
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 215mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 370mΩ 47uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS