UPJ1J331MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1J331MHD6TN
JLCPCB Part #
C1580454
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.41A@10kHz 15mm 18mm 330uF 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS