UPJ1J330MED1TD
MFR.Part #
UPJ1J330MED1TD
JLCPCB Part #
C1584167
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 170mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 520mΩ 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS