UPJ1J221MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1J221MHD6TN
JLCPCB Part #
C1581892
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ 15mm 16mm 220uF 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm 820mA@120Hz ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS