UPJ1J181MHD6
MFR.Part #
UPJ1J181MHD6
JLCPCB Part #
C1598006
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ 15mm 16mm 180uF 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS