UPJ1J120MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1J120MDD1TD
JLCPCB Part #
C5111618
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 12uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 63V 72mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS