UPJ1J102MHD
MFR.Part #
UPJ1J102MHD
JLCPCB Part #
C5111615
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16mm 2.05A@120Hz 40mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS