UPJ1H681MHD6
MFR.Part #
UPJ1H681MHD6
JLCPCB Part #
C1588085
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.35A@120Hz 16mm 20mm 48mΩ 5000hrs@105℃ 50V 680uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS