UPJ1H560MED
MFR.Part #
UPJ1H560MED
JLCPCB Part #
C5111606
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220mA@120Hz 50V 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS