UPJ1H4R7MDD
MFR.Part #
UPJ1H4R7MDD
JLCPCB Part #
C1580848
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 3.1Ω 4.7uF 40mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS