UPJ1H471MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1H471MHD6TN
JLCPCB Part #
C1589234
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@120Hz 15mm 18mm 470uF 5000hrs@105℃ 50V 60mΩ 7.5mm ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS