UPJ1H271MPD
MFR.Part #
UPJ1H271MPD
JLCPCB Part #
C1589981
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 270uF 31.5mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm 85mΩ 900mA@120Hz ±20% Plugin,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS