UPJ1H121MPD
MFR.Part #
UPJ1H121MPD
JLCPCB Part #
C1583027
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 120uF 160mΩ 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 455mA@120Hz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS