UPJ1H120MDD1TD
MFR.Part #
UPJ1H120MDD1TD
JLCPCB Part #
C1583937
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.7Ω 11mm 12uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 50V 5mm 62mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS