UPJ1H101MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1H101MPD
JLCPCB Part #
C433174
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
100uF 180mΩ@100kHz 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 410mA@120Hz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS