UPJ1C821MPD1TD
MFR.Part #
UPJ1C821MPD1TD
JLCPCB Part #
C1651193
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.03A@120Hz 10mm 16V 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 820uF 84mΩ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS