UPJ1C681MHD6
MFR.Part #
UPJ1C681MHD6
JLCPCB Part #
C1597043
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ 12.5mm 15mm 16V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF 815mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS